Як цифрове відеоспостереження економить важливі ресури в борьбі проти COVID-19

Через поширення вірусу COVID-19 по всьому світу, медичні установи стикаються з труднощами в забезпеченні здоров'я і безпеки пацієнтів та медичного персоналу, а також захисту важливих ресурсів від крадіжки. Завдяки постійному покращенню технологій цифрового відеоспостереження, все більше медичних установ вибирають цифрові рішення відеомоніторингу. Від тепловізійних камер до інструментів відеоаналітики, що використовують машинне навчання, і сенсорів віддаленого моніторингу з технологією Інтернету речей - медичні установи вдаються до найрізноманітніших технологій, щоб задовольнити попит, що з'явився і безпечним чином розширити спостереження за пацієнтами з коронавірусів.
 
В даний час як ніколи раніше користь загальнодоступних технологій системи управління відео (VMS) може виходити за традиційні рамки забезпечення безпеки. Отримані подібними системами дані спостереження дозволяють не тільки підвищити безпеку пацієнтів і медичного персоналу, а й підвищити якість медичного обслуговування.
 
Відеомоніторинг
 
Багато медичні установи вже використовують мережеві камери для здійснення відеоспостереження, забезпечення безпеки і контролю території. На додаток до цього окремі цифрові відеопристрої дозволяють персоналу безпечно спостерігати за пацієнтами з інфекційними захворюваннями. Серед таких пристроїв-тепловізійні, інфрачервоні камери і камери з високою роздільною здатністю. VMS з відкритою платформою надає медичним закладам можливість швидко і безпечно інтегрувати новітні інструменти і сервіси.
 
 
Ще до початку пандемії коронавируса, Дитяча лікарня в Орландо, штат Флорида, встановила мережеві камери в кожній палаті для забезпечення додаткових можливостей спостереження за пацієнтами. Ці камери були обладнані LED-індикаторами приватності, які показували пацієнтам, коли камера здійснює зйомку. Якщо ввімкнути функцію тривожного механізму кваліфікований персонал мав можливість бачити те, що відбувається з пацієнтом на відео в реальному часі. Парамедики могли також допомагати пацієнтам через аудіозв'язок або могли повідомити команду швидкого реагування в разі потреби. Тепер ці технології відео моніторингу змінюють стандарти медичного обслуговування.
 
Відеоаналітіка на базі машинного навчання
 
Програмне забезпечення відеоспостереження може аналізувати кожен окремий кадр відео і позначати потенційні проблеми в міру їх виникнення, що дозволяє медичному персоналу приймати більш якісні та обґрунтовані рішення. Алгоритми машинного навчання дозволяють визначати закономірності і отримувати корисну інформацію з відео даних. Глибоке навчання - більш просунута область машинного навчання, - використовує рекурсивні механізми навчання для визначення закономірностей, класифікації даних і прогнозування поведінки через інструменти відеоспостереження.
 
 
Такі інструменти дозволяють повідомляти медсестер про те, що необхідно змінити перев'язку пацієнтів або хтось вимагає допомоги. Вони попереджають персонал про падіння пацієнта, розпізнаючи лежать або сидять на підлозі пацієнтів. Інструменти відеоаналітики дозволяють не тільки підвищити якість медичного обслуговування, а й ефективність управління. Аналізую закономірності поведінки пацієнтів в різних медичних установах в різний час дня і зіставляючи ці дані з кількістю персоналу, система надає можливість приймати рішення про зміну кількості персоналу в різних установах, де це потрібно. Це дозволяє ефективно використовувати ресурси системи охорони здоров'я, особливо цінні в даний період.
 
Віддалений моніторинг за допомогою технологій Інтернету речей
 
Лікарі можуть віддалено спостерігати за станом пацієнта, завдяки тому, що дані пацієнтів інтегруються в систему VMS медичних установ. Наприклад, в Немурскому дитячої лікарні дані кардіологічних апаратів і фізіологічного монітора відображаються в системі VMS, що дозволяє фахівцям стежити за станом хворих в будь-який час. Лікарі можуть перевірити показники хворого за допомогою мобільного пристрою в будь-який час доби.
 
 
Медичні установи також шукають можливості використовувати медичні датчики для збору інформації та надання якісного обслуговування пацієнтам навіть вдома. Наприклад, Бостонська лікарня адаптувала свою систему відеомоніторингу для забезпечення спостереження за пацієнтами з коронавірусів, які проходять лікування в домашніх умовах. Пацієнти використовують датчики, підключені до Інтернету речей, що дозволяє лікарям відстежувати їх рівень кисню в крові і частоту серцебиття. Це в свою чергу звільнити ліжка в лікарнях, необхідні хворим в більш важкому стані.
 
У зв'язку з тим, що багато медичних установ зіткнулися з величезними викликами в період кризи охорони здоров'я, такі загальнодоступні технології відіграють вадную роль в інтеграції систем для моніторингу змін медичного персоналу, управління приміщеннями, дотримання санітарних норм, норм пожежної без